Kāpēc Sales Systems

Kāpēc tieši mēs?

Izvēlies SALES SYSTEMS , jo

  • mūsu komandas darbs - tā ir KVALITĀTE, LOJALITĀTE un PROFESIONĀLISMS, veicot grāmatvedības un juridiskos pakalpojumus!
  • Palīdzēsim izstrādāt PROJEKTA pieteikumu, lai saņemtu ES un citu fondu FINANSĒJUMU! Sakārtosim projektu grāmatvedību.
  •  Mūsu galvenā PRIORITĀTE ir iedziļināšanās Klienta darbības specifikā, POZITĪVA un IEINTERESĒTA attieksme pret KLIENTU, kā arī rūpes par uzņēmuma SASNIEGUMIEM.

Esam profesionālu speciālistu komanda, kas regulāri apmeklē kursus un seminārus, tādejādi pārzinot visus jaunumus LR likumdošanā. Starp mūsu speciālistiem un klientu notiek cieša sadarbība un mēs uzņemamies pilnu atbildību par grāmatvedības procesiem Klienta uzņēmumā. Esam apdrošināti pret uzrēķiniem, ja gadījumā cilvēciskā faktora dēļ ir gadījusies kāda kļūda.

Mūsu profesionalitāte palīdzēs Jums realizēt veiksmīga uzņēmuma sapni!

 

Operatīva grāmatvedības datu apstrāde

Mēs mūsu klienta grāmatvedību ne tikai KVALITATĪVI sakārtosim, bet ieteiksim arī labākos RISINĀJUMUS uzņēmuma NODOKĻU OPTIMIZĀCIJĀ. Veicam grāmatvedības uzskaiti gan JURIDISKĀM, gan PRIVĀTPERSONĀM. Aizstāvēsim Jūsu intereses un palīdzēsim Jums izvairīties no nepatīkamām situācijām kontrolējošo institūciju (VID) pārbaudēs. Profesionāli sagatavosim atbildes dažāda veida VID informācijas pieprasījumiem.

Projektu grāmatvedība

Sagatavosim PIETEIKUMU projektam, lai variet saņemt finansējumu no ES un citiem FONDIEM. Veiksim KVALITATĪVU projektu grāmatvedības UZSKAITI, lai variet veiksmīgi REALIZĒT projektu un nodot visas projektam nepieciešamās atskaites.

Finanšu datu analīze

Veiksim finanšu datu analīzi Jūsu uzņēmumam. Finanšu analīze ir pakalpojums, kas dod iespēju, pamatojoties uz gada pārskatu datiem, izvērtēt attiecīgā uzņēmuma likviditātes, aktivitātes, kapitāla struktūras un ienesīguma rādītājus.

Uzņēmuma dibināšanas dokumentu sagatavošana

LR Uzņēmumu reģistrā iesniegsim kvalitatīvi sagatavotus dokumentus, lai Jūsu uzņēmums var pēc iespējas ātrāk uzsākt uzņēmējdarbību. Pakalpojuma saņemšana iespējama e-vidē, arī tad ja Jūs esiet ārzemēs!

 

Lorem ipsum dolor sit

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Maecenas feugiat consequat diam. Maecenas metus. Vivamus diam purus, cursus a, commodo non, facilisis vitae, nulla.

Lorem ipsum dolor sit

corper nec, enim. Sed tortor. Curabitur molestie. Duis velit augue, condimentum at, ultrices a, luctus ut, orci. Donec pellentesque egestas eros. Integer cursus, augue in cursus faucibus, eros pede bibendum sem, in te

LoreFinanšu datu analīzem ipsum dolor sit

lisis vitae, nulla. Aenean dictum lacinia tortor. Nunc iaculis, nibh non iaculis aliquam, orci felis euismod neq

Lorem ipsum dolor sit

Aenean dictum lacinia tortor. Nunc iaculis, nibh non iaculis aliquam, orci felis euismod neque, sed ornare massa